Baloniki reklamowe napełniane helem

Baloniki reklamowe
Baloniki reklamowe

Balony to gadżety reklamowe, które pojawiają się na różnego rodzaju wydarzeniach. Spotkać można je w czasie pikników, festynów, koncertów, targów czy konferencji. Przybierają one rozmaite kształty – postaci z popularnych kreskówek, zwierząt, serc, liter czy cyfr. Takie produkty różnić mogą się od siebie również wielkością, która przeważnie waha się od 11 do 36 cali. Doskonałą alternatywą dla balonów dmuchanych przy pomocy powietrza z płuc lub z zastosowaniem pompki ręcznej czy elektrycznej są te wypełniane helem. Co warto wiedzieć na ich temat?Baloniki reklamowe wypełnione helem (gazem lżejszym od powietrza) to idealna propozycja dla wszystkich osób, którym zależy na tym, aby przez długi czas unosiły się one w powietrzu. Alternatywę dla niego stanowi wodór, którego cena jest nieco niższa. Ze względu na jego wybuchowość, znaczna część osób decyduje się na balony wypełnione helem, który to jest niewybuchowym, niepalnym i nietrującym gazem szlachetnym. W tym celu, wystarczy nabyć butlę o określonej objętości.

Baloniki reklamowe wypełniać można helem pochodzącym z butli o różnych pojemnościach. Do wyboru mamy tutaj między innymi ich wersję miniaturową o wielkości lakieru do włosów. Taki produkt najlepiej sprawdzi się w przypadku jednorazowych, poręcznych butli, których wielkość pozwala na stworzenie dużych dekoracji. Tego typu wyroby najczęściej kupują osoby prywatne, które potrzebują balonów na przyjęcie urodzinowe, weselne lub imprezę w pracy. Obsługa takiej butli nie jest w żaden sposób problematyczna i nie wymaga stosowania dodatkowych urządzeń.

Gdy baloniki reklamowe potrzebne są nam w większej ilości, najlepszym rozwiązaniem będzie wypożyczenie helu w butlach zwrotnych. Najczęściej oferowane są one w wielkościach wahających się od jednego do dziewięciu metrów sześciennych. Takie produkty różnić mogą się od siebie tak wielkością, jak i wagą. Zwykle spotkać można się z butlami dziesięciolitrowymi, z pomocą których napompować można od stu do dwustu balonów na różnego rodzaju imprezy masowe.